Resultater

Indledende runde:

Type Navn Alder Resultater
Måtte Drenge 2011-2012 2012 - 2011
 Finale
Trampolin Drenge 2011-2012 2012 - 2011
 Finale
Måtte Drenge 2010 2010 - 2010
 Finale
Trampolin Drenge 2010 2010 - 2010
 Finale
Måtte Drenge 2009 2009 - 2009
 Finale
Trampolin Drenge 2009 2009 - 2009
 Finale
Måtte Drenge 2008 2008 - 2008
 Finale
Trampolin Drenge 2008 2008 - 2008
 Finale
Måtte Drenge 2007 2007 - 2007
 Finale
Trampolin Drenge 2007 2007 - 2007
 Finale
Måtte Drenge 2006 2006 - 2006
 Finale
Trampolin Drenge 2006 2006 - 2006
 Finale
Måtte Drenge 2005 2005 - 2005
 Finale
Trampolin Drenge 2005 2005 - 2005
 Finale
Måtte Drenge 2003-2004 2004 - 2003
 Finale
Trampolin Drenge 2003-2004 2004 - 2003
 Finale
Måtte Piger 2011-2012 2012 - 2011
 Finale
Trampolin Piger 2011-2012 2012 - 2011
 Finale
Måtte Piger 2010 2010 - 2010
 Finale
Trampolin Piger 2010 2010 - 2010
 Finale
Måtte Piger 2009 2009 - 2009
 Finale
Trampolin Piger 2009 2009 - 2009
 Finale
Måtte Piger 2008 2008 - 2008
 Finale
Trampolin Piger 2008 2008 - 2008
 Finale
Måtte Piger 2007 2007 - 2007
 Finale
Trampolin Piger 2007 2007 - 2007
 Finale
Måtte Piger 2006 2006 - 2006
 Finale
Trampolin Piger 2006 2006 - 2006
 Finale
Måtte Piger 2005 2005 - 2005
 Finale
Trampolin Piger 2005 2005 - 2005
 Finale
Måtte Piger 2004 2004 - 2004
 Finale
Trampolin Piger 2004 2004 - 2004
 Finale
Måtte Piger 2002-2003 2003 - 2002
 Finale
Trampolin Piger 2002-2003 2003 - 2002
 Finale
Måtte Senior Herre 2001 - 1985
 Finale
Trampolin Senior Herre 2001 - 1985
 Finale
Måtte Senior Damer 2001 - 1985
 Finale
Trampolin Senior Damer 2001 - 1985
 Finale
Måtte Efterskole Drenge 2018 - 2017
Placering Spring nr. Forening Navn Spring 1 Spring 2 Total
1 14 BS Rasmus Brogaard Kanstrup 7,60 9,00 16,60 Finale
2 13 BS Jonas Okkels 8,30 7,60 15,90 Finale
3 12 BS Jacob Kappel 6,60 7,10 13,70 Finale
4 9 BS Søren Nøhr 6,10 7,00 13,10 Finale
5 6 BS Nikolaj Aundal 6,40 6,00 12,40 Finale
6 1 Skyum Idrætsefterskole Mikkel Højer  Nielsen 6,10 6,00 12,10 Finale
7 11 BS Thomas Lolholm 6,30 5,70 12,00 Finale
8 5 Aabybro efterskole Asger Stahl  Olesen 6,00 5,80 11,80 Finale
9 8 Skyum Idrætsefterskole Emil  Klausen 4,90 6,60 11,50 Finale
10 4 Salling Efterskole Mikkel Sichlau 3,80 6,20 10,00 Finale
11 10 BS Marcus Koch 0,00 6,00 6,00
12 2 Aabybro efterskole Aske  Gude Smith 0,00 0,00 0,00
12 3 Skyum Idrætsefterskole Søren  Møller 0,00 0,00 0,00
12 7 BS Jonathan Justesen 0,00 0,00 0,00
 Finale
Trampolin Efterskole Drenge 2018 - 2017
 Finale
Måtte Efterskole Piger 2018 - 2017
 Finale
Trampolin Efterskole Piger 2018 - 2017
 Finale
Måtte Master 1984 - 1969
Trampolin Master 1984 - 1969

Stævneansvarlig:
Peter Mølgaard
E-mail: molgaardpeter@gmail.com
Gymnastikansvarlig:
Michael Andersen
E-mail: michael@springholdet.dk